pata

Prvoradou činnosťou a hlavnou myšlienkou ŠIMURKA HOCKEY SERVICES je plnohodnotné zastupovanie klientov počas ich juniorskej až po koniec profesionálnej hokejovej kariéry.

 

 

Našich klientov zastupujeme počas každej fázy hráčskej kariéry a našim cieľom je vybudovanie si profesionálneho vzťahu s hráčom a jeho rodinou. Ku každému hráčovi pristupujeme jednotlivo a pomáhame mu pri výbere správnej cesty v jeho kariére a pri dosahovaní svojho potenciálu. Hráčov nepodpisujeme ako kusy ale snažíme sa dopomôcť každému jednému stať sa profesionálnym hokejistom.
Naša misia nie je splnená po jednom roku spolupráce či po podpísaní jednej zmluvy ale až po dlhoročnej spolupráce za ktorou vidíme výsledky dobre odvedenej práce.

 

Veľmi dôležitým bodom pre vaše rozhodnutie pre podpísanie kontraktu s našou agentúrou je práca Šimurka Hockey Services s rozumným počtom hráčov.
prioritakaždým našim klientom, ktorého podporujeme v jeho hokejovej kariére, si budujeme dôverný vzťah, načúvame všetkým jeho potrebám a plníme pre neho všetok potrebný servis. Práca s každým klientom si vyžadujeme veľký počet hodín a dní, ktoré každému klientovi radi venujeme. Pri každej otázke, probléme, správe či telefonáte sme tu rovnako tak pre vás, klientovi a jeho rodine odpovedáme v priebehu minút.

Vďaka našej spolupráci s Americkou agentúrou umiestňujeme našich klientov aj v Severnej Amerike a tak ako pre väčšinu hráčov aj pre nás je jednou z našich najväčších priorít sprostredkovanie práve angažmánu v Kanade a USA.

 

V prípade že máte záujem o štúdium a hranie v univerzitnom programe NCAA, čo momentálne predstavuje jednu z najlepších možnosti hokejového ale aj ľudského rozvoja – prečítajte si viac tu. Takýchto záujemcov pripravujeme už od mladého veku pre špecifické pravidla NCAA.

 

Výber hráčov je pre nás veľmi dôležitý, v prípade že máte záujem o naše služby sa veľmi radi pozrieme na zápas vášho syna či priamo vás a dohodneme sa na ďalšej možnej spolupráci. Preto neváhajte a kontaktujte nás, radi sa s vami porozprávame o tom ako vám môžeme pomôcť.

logo

 

 

 

Kontaktný formulár
+43 699 171 88033
simurka.shs@gmail.com