Väčšinu našich najlepších klientov pripravujeme na top ligy v zámorí ako sú kanadská CHL či americké USHL a NAHL. Veľmi radi však pomôžeme všetkým hráčom a sprostredkujeme im Amerického agenta, ktorý sa postará o váš angažmán a pohodlie.

 

Jednou z hokejových zastávok na ktorej radi vidíme našich klientov pred profesionálnou kariérou sú najlepšie Severoamerické juniorské ligy.
Vďaka nášmu partnerstvu s Americkou agentúrou dokážeme našich klientov umiestňovať v Major Junior ligách v Kanade a Tier I & Tier II Hockey ligách v Spojených Štátoch Amerických.
Skvelá voľba a možnosť pre top talentovaných hráčov je štúdium popri hokeji na Amerických univerzitách hrajúcich NCAA DI Hockey.

Kade vedie cesta našej dlhodobej spolupráce?

-OHL
-WHL
-QMJHL

-USHL
-NAHL

-NCAA

Pre každého hráča so záujmom hrať v Severnej Amerike veľmi radi sprostredkujeme agenta ktorý sa postará o klub v ideálnej lige pre váš rozvoj podľa výkonností. Pomôže vám so školou či prípadne prácou/brigádou na privyrobenie si a získanie nových skúsenosti.
Vaše náklady sa pri tom vždy snažíme držať na maximálnom možnom minime.
Jedinou vašou starosťou je kontaktovať nás a už v budúcej sezóne vy či váš syn môže zdokonaľovať svoje hokejové umenie v najlepších hokejových programoch sveta!

Tak neváhajte a splňte si sen! Kontaktujte nás v našom kontaktnom formulári alebo priamo na:

+43 699 171 88033
simurka.shs@gmail.com
Ťešíme sa na vás!