Využite naše služby a spojte svoju kariéru so skvelým vzdelaním a skvelým hokejom v univerzitnej súťaži NCAA. Amerika je snom mnohých ľudí. Pokiaľ patríte k najtalentovanejším hokejistom vo svojom ročníku máte tú výhodu, že sú pre vás otvorené brány NCAA.

 

Pravidlá pre prijatie na štúdium a obdržanie hokejového štipendia na škole hrajúcej v NCAA DI sú veľmi špecifické a komplexné. V prípade že váš syn dosahuje dobré výsledky v škole aj na ľade mali by ste túto možnosť zvážiť už v mladom veku.
Porušiť pravidlá pre prijatie môže byť ľahšie ako si myslíte.

S nami dostanete poradenstvo o najlepšom hokejovom raste pre vaše dieťa ako aj čo robiť a čo nerobiť, čo je povolené a čo nie tak aby hráč v žiadnom prípade neohrozil svoju spôsobilosť/kritéria na prijatie pre hranie v univerzitnej NCAA.
V dostatočnom predstihu sa hráča ujme Americký Rodinný poradca (family advisor) a pripraví všetko na hladký presun do USA a prijatie na univerzitu.

NCAA-Hockey-Logo-e1431959921727

Prečo zvážiť túto cestu?

Nie je nič nové že život a športovanie v Amerike je pre mladých ľudí skvelá skúsenosť do budúceho života. Okrem toho však hráč obdrží skvelé vzdelanie v anglickom jazyku a úprimne zrejme najlepšie roky svojho života.

Po hokejovej stránke NCAA pripraví hráča minimálne tak dobre ako aj po životnej. Ideálny rozvoj hráča sa musí vyberať case to case, teda jednotlivo, no podľa môjho názoru, ktorý jednoznačne potvrdzujú aj čísla je NCAA vo všeobecnosti najlepšou cestou pre mladých hokejistov.

-NCAA má ideálny rozvrh zápasov a tréningov 1ku2.
-Vybavenie a tréningové programy sú na skvelej úrovni. Mnoho škôl sa vybavením arény a tréningových priestorov vyrovná tímom z NHL
-Na univerzitách sú zamestnaný jedni z najlepších trénerov a odborníkov v USA
-Až 80 percent amerických hráčov v NHL prešlo NCAA
-Až 90 percent hokejistov ukončí školu obdŕžaním titulom
-Neuveriteľných 15 hráčov posledného víťaza Stanley Cupu hralo v NCAA
-Až 19 hráčov posledného juniorského šampióna z USA v aktuálnej sezóne oblieka dres tímu NCAA

V prípade záujmu o naše služby, prípadne viac informácií navštívte náš kontaktný formulár alebo nás kontaktujte priamo na:

+43 699 171 88033
simurka.shs@gmail.com