O NÁS

Zmluvy a servis

Hráč a jeho rodina musí hokeju obetovať veľký kus života ale aj prostriedkov. Našou teda asi najdôležitejšiou činnosťou je vyjednanie takých zmlúv pre hráča aby sa mu tieto investiície vrátili niekolkonásobne v priebehu jeho profesionálnej kariéry.  Pre hráčov v dorasteneckom a juniorskom veku sa snažíme eliminovať výdavky na hokej. Pre hráčov sme k dispozícií 24hodin denne, každý deň v roku s akoukoľvek prosbou či problémom.

Skauting

Iba v prebiehajúcej sezóne sme precestovali tisíce kilometrov  a priamo na štadiónoch videli stovky hráčov všetkých vekových kategórií, desiatky tímov a národných tímov z 13 rôznych krajín.  Snažíme sa tak o čo najlepší prehlad výkonností líg a hráčov  a nastaviť tak najlepšiu možnú cestu pre našich klientov  a zaistiť im ideálne športové podmienky pre podanie 100% výkonu na ľade.

Marketing

Našou najväčšiou prioritou v marketingu je podporovať hráčovu športovú hodnotu v očiach trenérov, národných trenérov a klubových funkcionárov. Snažíme sa však podporovať aj hráča v styku s verejnosťou, v komunikácií s médiami a fanúšikmi. Väčšina klubových manažérov už chápe že nie len značka a povesť klubu predáva ale aj samotný hráči  v štruktúre organizácie.