IST Rhinos

rhino alternate

rhinos

Viac informácií

simurka.shs@gmail.com

+4369917188033

INTERNATIONAL SELECT TEAM RHINOS

 

-Zahraj si na špičkových turnajoch na Slovensku a v zahraničí

-Buď súčasťou medzinárodného výberu

-Využi svoju najlepšiu šancu predstaviť sa skautom, trénerom a manažérom špičkových zahraničných tímov

-Predstav sa desiatkam tímov a získaj prestížny angažmán v zahraničí

-Všetky tímy hrajú v najvyššej lige alebo na najvyššej úrovni vo svojej krajine

-O všetko potrebné a tvoju pohodu v novom tíme sa postará Hráčska agentúra Šimurka Hockey Services 

-Ročníky 2000-2005

International Select Team RHINOS je projekt agentúry Šimurka Hockey Services ktorý sa začal budovať v roku 2017 a fungovať bude od leta roku 2018.

Projekt bude fungovať pre podporu najmä slovenských mladých hokejistov, no v tíme International Select Team RHINOS budú súčasťou medzinárodného tímu. Tím sa bude zúčastňovať najlepšie organizovaných a najkvalitnejšie obsadených turnajov na Slovensku a v Českej Republike.

V realizačnom tíme ktorý bude cestovať na turnaje budú profesionálny tréneri a osoby ktoré majú skúsenosti s organizovaním hokejových kempov a s účasťami na turnajoch ako zodpovedná osoba.

Turnaje s tímom International Select Team RHINOS prinesú pre vaše dieťa špičkové tréningy a kvalitné zápasy v období klubovej prestávky. Obrovské množstvo skúseností proti a so zahraničnými hráčmi, nové skúsenosti, zlepšenie svojich zručností, krásne zážitky a mnoho nových priateľstiev.

Turnaje s tímom International Select Team RHINOS budú slúžiť aj ako výber do zahraničných tímov. Turnajov sa zúčastní niekoľko skautov a po skončení turnaja obdržia desiatky špičkových tímov skautské reporty a videa hráčov vypracované trénermi. Následne sa budú snažiť nájsť s Miroslavom Šimurkom agentom Šimurka Hockey Services vhodných hráčov pre svoje tímy, ktorý bude asistovať každému hráčovi v prípade záujmu o ponuku z tímu.

Tím International Select Team RHINOS podporilo už viac ako 20 zahraničných klubov hrajúcich vo svojich krajinách na najvyššej úrovni a budú si vyberať do svojich klubov hráčov aj na základe tohto turnaja. Pre veľký počet kvalitných tímov ktoré obdržia po turnaji skautské reporty a video každého hráča ktorý sa zúčastní turnaja, dovolíme si tvrdiť že toto je jeden z najlepších, časovo a finančne najmenej náročných spôsobov ako sa dostať do špičkových tímov v zahraničí.

V čom je tento výber špeciálny?

Šimurka Hockey Services sa dohodlo na spolupráci so špičkovými tímami. V severnej Amerike sú to AAA, Tier1 alebo Tier2. Nie sme si vedomý toho že v Európe existuje iný projekt vďaka ktorému vaše dieťa upozorní na seba pred toľkými mužstvami na najvyššej úrovní.

Prečo turnajoví formát?

Od roku 2019 budeme organizovať aj kempy, tak aby sme mohli pomôcť väčšiemu počtu hráčov/tímov. Turnajoví formát sa nám však zdá zaujímavejší v tom, že hráči budú pod tlakom skutočných zápasov ktoré nám ukážu čo dokáže hráč zo seba dostať.

Náš prvý turnaj je naplánovaný na leto 2018 v Prahe. Na turnajoch bude vždy zabezpečený odvoz zo Slovenska, ubytovanie aj strava pre náš tým.

Prihláste sa už dnes do tímu IST Rhinos. Prihláška je zadarmo, pre hráča nevznikajú žiadne povinnosti a všetky vami poslané informácie budú neverejné.
Prihlásený hráči sa následne môžu registrovať na konkrétne turnaje. Uistite sa prihláškou, že vám neunikne žiaden termín.

Realizačný Tím

5 + 13 =