SLUŽBY

S hráčmi pracujem dlhodobo a systematicky, spolupracujeme s trénermi, ktorý pomáhajú pri rozvoji hráčov na ľade ale aj v pohybových a silových cvičeniach. Kariérne kroky konzultujeme s našimi poradcami a inými partnermi.

Prečítajte si v skratke čo vám ponúkame a čo s nami môžete získať.

KARIERNÉ PLÁNOVANIE 

Na základe výkonnosti, doterajších výsledkov, osobných možnosti, školských ambícií a iného, stanovíme s Hráčom a jeho rodinou ďalšie kroky, krátkodobé a dlhodobé ciele. 

VYHĽADÁVANIE KLUBOV A VYJEDNÁVANIE PODMIENOK 

Od prvého dňa spolupráce sa agent sústredí na mapovanie situácie a vyhľadávanie vhodných možností pre ďalší hokejový a osobnostný rast hráča.
Obrovský dôraz kladieme aj na finančnú stránku pobytu v novom klube a často sú náklady o niekoľko stoviek až tisícov nižšie oproti pôvodnej ponuke. 
Starostlivosť počas celej sezóny a pomoc pri riešení akéhokoľvek problému je samozrejmosťou.

SPOLOČNÝ PREDSEZÓNNY KEMP 

Hráč sa zúčastní spoločného predsezónneho kempu v ktorom sa zameriame na prípravu na blížiacu sa sezónu. Okrem tréningov na ľade a na suchu, hráči absolvujú semináre, testovanie… 

KONDIČNÁ A FYZICKÁ PRÍPRAVA 

Podľa testov, bude s hráčom prebratý správny postup v ďalšom tréningu. Počas sezóny sa hráč zúčastní ďalšieho testovania kde zistíme, či je nastavený tréningový plán správny a čo je potreba zmeniť do ďalších mesiacov. 

INDIVIDUÁLNY TRÉNING NA ĽADE A MIMO ĽADU

Podpora pri individuálnom tréningu s našimi trénermi alebo v partnerskom tréningovom centre.

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVO 

Na začiatok, po osobnom dohovore s certifikovaným výživovým poradcom bude nastavený jedálniček pripravený na mieru jednotlivca. 

VIDEOPROFIL A MARKETING 

Prezentácia na internete- na webe Agentúry, na facebookovej stránke a iných miestach ktoré navštevujú mimo iné aj rôzny klubový funkcionári. Video profil zo zápasov na Slovensku, Česku prípadne v zahraničí, resp. Z dostupného vysielania zápasov v zahraničí.
Stále aktuálny profil na Eliteprospects.com. Aj keď sa to zdá byť maličkosť, v dnešnej dobe je profil na EliteProspects veľmi dôležitý, pretože je to vždy prvý zdroj informácií pre každého trénera, manažéra a skauta o hráčoch. 

ROZBOR ZÁPASOV A KOMUNIKÁCIA S TRÉNERMI 

Neustále sledujeme zápasy a pokrok našich klientov, komunikujeme s trénermi, ľuďmi z klubu ale aj nezávislými pozorovateľmi a snažíme sa viesť hráčov k odstraňovaniu chýb a k zlepšovaniu sa.

AAA HOCKEY – NCAA ROUTE

Hrať hokej v univerzitnej súťaži NCAA D1 je cieľ pre takmer každého mladého hokejistu v USA. A s rastúcou popularitou NCAA si kladie tento cieľ aj čoraz viac vynikajúcich európskych hráčov.
NCAA univerzitný hokej je momentálne pravdepodobne tou najlepšou možnou cestou a najlepším možným cieľom pre mladých hokejistov.
Spojenie štipendia na jednej z top univerzít v USA a hranie hokeja na špičkovej úrovni je ideálna príležitosť pre ďalší rozvoj a kariéru na ľade ale aj mimo ľadu.

Nie náhodou sa univerzitný hokej stal najlepším výchovným programom pre profesionálny hokej. Čísla hovoria jasne, najviac draftovaných hráčov sa usadí v NHL práve po tom čo odohrajú niekoľko rokov v NCAA. Univerzitná organizácia tak v tomto smere predčila Kanadské juniorské ale aj Európske juniorské a seniorské súťaže.

NCAA Univerzitný hokej je určite cesta ktorú by mal zvážiť každý hokejista. Pre špecifické pravidlá NCAA je však potrebné sa zaoberať touto myšlienkou už v mladom veku.

Našich klientov posielame radi za more už v mladšom veku, kde majú možnosť hrať v špičkových mládežníckych programoch najvyššiu Americkú kategóriu AAA.
Hráči sa tu prispôsobia hre na užšom klzisku, naučia sa hre v rýchlejšom tempe, robia rýchlejšie rozhodnutia a sú odolnejší k tvrdej hre do tela.
Tieto zručnosti ich výrazne posunú k potrebnému levelu pre najlepšie zahraničné juniorské súťaže, univerzitné súťaže a následne seniorský hokej.

Nemenej dôležitá je možnosť predať sa na ľade. Zápasy našich klientov mládežníckych súťažiach bežne navštevujú skauti, ktorý môžu výrazne posunúť ich kariéru dopredu a zúčastňujú sa turnajov so stovkami skautov na tribúnach.

EHC Visp U17 Švajčiarsko

EHC Visp U17 Švajčiarsko

Timotej Tomala

Valley Forge Minutemen 16U USA

Valley Forge Minutemen 16U USA

Dávid Matoušek

HC Wings J18Elit Švédsko

HC Wings J18Elit Švédsko

Tomáš Nauš

Springfield Jr. Pics

Springfield Jr. Pics

L.Škvarek, M.Welser a A.Julínek